Konsultant telefoniczny operatora sieci komórkowej- wysokie premie

Konsultant ds. obsługi klientów sieci PLAY.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko konsultanta telefonicznego, mile widziane doświadczeniem w sprzedaży produktów telekomunikacyjnych!

Opis stanowiska:
- proponowanie nowych rozwiązań obecnym klientom
- wprowadzanie danych do systemu
- budowanie dobrych relacji
- dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Poszukujemy osób, które:
- chcą podnosić swoje kwalifikacje
- są samodzielne i kreatywne
- nie boją się wyzwań i nowych doświadczeń
- posiadają doświadczenie w sprzedaży (mile widziane)

Oferujemy:
- 17 zł/h + premie
- pracę w wymiarze 8h dziennie
- szkolenie przygotowujące do pracy
- kartę MultiSport, ubezpieczenie grupowe
- dla osób posiadających doświadczenie w branży – 500 zł bonusu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem OLX.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25 – 528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.”

  • Dodane o 12:16, 2 lipca 2020
  • Wyświetleń:289
  • ID ogłoszenia: 613174824

Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz w Polityce Prywatności
Dodaj załącznik
Użytkownik
  • Napisz wiadomość
Lokalizacja

Toruń, Kujawsko-pomorskie

O firmie
Jesteśmy jednym z największych multijęzykowych contact center, od 2005 roku pracujemy dla Partnerów z branży telekomunikacyjnej i finansowej. Specjalizujemy się w outsourcingu obsługi klienta i sprzedaży, zatrudniamy ponad 1500 pracowników w 6 oddziałach w Polsce i za granicą.
czytaj więcej

Ogłoszenia użytkownika Telbridge Sp. z o.o. Sp. k.